Про нас

ТзОВ «Країна смаку» є власником найпотужнішої марки м’ясних виробів та напівфабрикатів серед українських виробників, а саме ТМ «Бугрин».

Наша компанія стала першою і залишається єдиною в Україні, яка впровадила масове виробництво турецького Донер, більш відомого українцям як «шаурма». Наш продукт доставляється до місць продажів в охолодженому вигляді і готується, і реалізується через власну торговельну мережу.

Процес виробництва Донер відбувається на власному підприємстві, оснащеному за сучасними європейськими вимогами. Завод «Країна Смаку» в Рівненській області забезпечує виробництво більше 20 тон м'ясного продукту, що в найкоротші терміни доставляється до місць роздрібних продажів. Під час процесів виробництва, транспортування та приготування ми дотримуємося всіх необхідних правил гігієни і жорстких технологічних вимог.

На відміну від «шаурми», донер готують не тільки з курятини, а й з яловичини та індичого м'яса. Ця смачна різновид фаст-фуду вже давно завоювала європейські і східні ринки, і продовжує здобувати славу самого популярного страви швидкого харчування.

Кіоски з Донер - звична річ на вулицях великих міст Туреччини, Німеччини, Великобританії, Бельгії та багатьох інших країн.

Завдяки компанії «Країна Смаку» і її торгову марку «Бугрин» донер-кебаб - відтепер і українці будуть смакувати смачним східним фаст-фудом!

Виробництво

Документація